supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Am spalat ceva cu clor si motanul meu se tot mangaie de el si-l miroase, parca ar fi indragostit. E normal? :/ Nu l-am mai vazut asa.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

I-ai îndepărtat 'aroma'. Acum nu face altceva, tevatura decât să-și marcheze din nou teritoriul.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Tocmai ca nu ii place. Cand face asta de fapt incearca sa isi lase mirosul lui peste cel de clor.

| Quassaar a răspuns:

O fi clorodependentlaughing)

| Necunoscutu92 a răspuns:

Probabil i place mirosul

| MELISAnarcisa a răspuns:

Ii place mirodul sau e ceva nou si e curios ori vrea ca sa isi remarcheze teritoriul.