| Gamers a întrebat:

Am strans ceva bani si ma gandeam sa imi iau 2 porcusori de guineea cu tot cu cusca mancare etc. Cam cat mar costa toata distractia asta si daca imi mai puteti da ceva informati despre porcusori de guineea cum sa ii ingrijesc etc.

3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Era cineva zilele trecute pe aici care avea de dat, gratis

| marianaana a răspuns:

Nu e chiar asa usor de crescut.sunt mai sensibili decat alte rozatoare(ex:hamsterii).se imbolnavesc usor.al meu a murit ieri din cauza unei infectii urinare, desi am fost cu el la medic crying. cauta anunturi pe net, sunt si persoane care doneaza porcusori.iti vor da si detalii despre ce poti sa le dai de mancare.

| bbykka a răspuns:

Eu am am avut un porcusor de guineea happy, unul costa 70 lei, atat am dat eu pe el iar cusca 80 lei big grin, de ingrijit nu e chiar asa de complicat, doar sa le schimbi rumegusul din cusca odata la 2 zile si mananca aproape orice happy ex: legume, fructe...