| boghi98 a întrebat:

Am un aparat foto, ca un fel de mini dslr, Fujifilm finepix 8200, imi place mult sa fac poze si as vrea sa fac ceva bani din asta. ce sugestii aveti ce as putea face?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Participa la concursuri de fotografii (pe diverse teme) si poate castigi un premiu meritat (in bani sau altceva). Cunosc pe cineva care a facut asta si a fost premiat, dar nu stiu daca neaparat in bani.

| viotedy a răspuns:

Daca cunosti pe cineva pe la vreo gradinita, poti face poze copiilor cu mosu...