| cosminboy12 a întrebat:

Am un bichon maltez de 4 luni jumatate si as vrea sa il invat sa faca nevoile afara eu stau la casa si cand ies cu ia afara face pipi si treaba mare dar dupa nici jumatate de ora face din nou pipi in casa, ea face pe un covoras special pentru ea as vrea sa o invat hellp! Funda

2 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Cat e mic va mai face si in casa. Dar dupa ce mai creste o sa se ceara afara. Asta cu conditia ca tu sa fii in preajma si sa vezi happy

| AndyAndrey01 a răspuns:

Cand mai face in casa dai cu ziaru la fund