| Gabriela2011 a întrebat:

Am un caine si cred ca a mancat otrava pentru ca nu vrea sa manance si nici nu vine la mine cand il chem. Eu il tin si in curte posibil sa fi racit? Ce sa fac? ( mai mult cred ca a mancat otrava ) Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Dulcik.
Nu ii face nimic.
Si eu am o catelusa care sta in curte, dar nu este legata in gant. Daca il tii legat in lant mai da-i drumul.
Nu are nimic.Nu te panica.Sunt unele perioade in care cainii sunt mai..."plictisiti".
Cainele meu prezenta aceleasi simptome dar thinking doar am asteptat sa se faca bine.Isi va reveni crede-ma.winking
Nu a mancat nici o otrava.[aici tu stii mai bine cine iti uraste cainele]
Daca este catea vezi sa nu cumva...sa vrea sa faca pui blushing.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funditabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca manca otrava acum il ingropai. Du-te cu el la veterinar.

| Amaliutss a răspuns:

Pai... du'l la doctor...nu cred ca a mankt otrava ptc daca mank era mort de mult, cred ca a racit du'l la doctor sh tine'l in ksa Funda?:*