| lungeanu a întrebat:

Am un canar fara o labuta(in urma unui accident banal si-a agatat piciorusul la usita de la colivie)Cum pot sa-l ajut? Va rog sa-mi scrieti.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Emy52 a răspuns:

Bună
Îmi pare foarte rău pentru canarul tău sad
Ar trebui sa mergi la un veterinar
De obicei ei sunt la curent cu cele mai noi și mai bune modalități de a ajuta astfel de animăluțe
Poate exista o proteza mică sau ceva

| Emy52 a răspuns (pentru Emy52):

Ai te rog sa îmi spui, dacă nu te superi, dacă reușești să îți ajuți canarul...:"(
Mă înduioșează mult cazurile de genul, chiar ar vrea sa stiu dacă se face binesad

| lungeanu explică:

Da,si a prins piciorusul la usa coliviei, dupa cateva zile s-a cangrenat.cu limba si cu ciocul a tot indepartat cangrena si in acelasi timp a indepartat si degetele, Aajuns fara laba piciorului