| Marianrobi a întrebat:

Am un Cane Corso de 7 luni si aș vrea să îl pun la ham de tracțiune. Îl pot pune si cu ce greutate să incep?

Răspuns Câştigător
| TheGentleman a răspuns:

Începe cu o sanie. Eventual pui și 2 copii de 3-5 aniwinking

Pe măsură ce crește poți încerca cu anvelopă de mașină și mai apoi de tractor

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune-te tu in locul lui. Este un caine de paza nu de tractiune.

| Marianrobi explică (pentru darrio2007):

Doar pentru condiția fizică

| darrio2007 a răspuns (pentru Marianrobi):

Oare cei de la protectia animalelor au aceeasi parere?

| Andreeush a răspuns:

De ce nu îl lași în pace?

| Vikaa a răspuns:

La 7 luni e inca in formarea, el e intr-o continua dezvoltare pana la 3 ani, poti sa-i deformezi coloana si sa mearga stramb.