| Daniel8888 a întrebat:

Am un cane corso și eu il tin in cusca pe timp de zi, il las doar seara de la ora 23 pana la 8, si acum este mare si i-am facut o cusca de fier si cand a venit prietenii mei l-a mine a inceput sa muste fierul, zăvorul. Aș avea nevoie de niste sfaturi cum fac sa o calmez si sa nu muste, gen vreau sa o plimb macar in curte dar sa nu atace pe nimeni.

1 răspuns:
| Vikaa a răspuns:

Mi se pare enorm de mult cat o tii in cusca, o tii libera in curte, dar cu botnita, alta solutie n+ai.