| andreiadinamo a întrebat:

Am un catel de 2 luni si deja vrea sa se imperecheze, este nornal?

6 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Acum vrea sa se mperechieze pentru ca e perioada in care caini se imperecheaza ...nu il lasa sa se imperechieze, dar daca nu ai de ales poti sa-l lasi sa se imperechieze

| kessu a răspuns:

Nu...e chiar ciudat intreaba un specialis cel mai binehappy

| haifisch a răspuns:

Lasa cainele sa se f*** in pace.

| Acaikus a răspuns:

Dupa mine cred ca nu este normal.dar depinde ce tip de catel este. fundita te rog

| siena a răspuns:

Da dar sa nu se inperechieze ca poate murii e prea mic ca sa faca copii si catelul e mare sau mic si celalaltul e mic sau mare si daca sunt opusii adica daca un catel e mic si altul mare sa nu se inperechieze or ce varsta ar avea!

| deniz_7747 a răspuns:

Nu este nornal. Este normal. laughing Da nu ose se imperecheze.