| beebyy a întrebat:

Am un catel de o luna si nu stiu daca se satura numai cu lapte de la mama lui.Cand ar trebui sa incep sa ii dau sa manance? Si ce anume?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Atata timp cat se hraneste la mama, e suficient.Il poti incerca cu supa, ciorba, in care sa introduci treptat paine.

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Royal canin junior!

| Suciu1995 a răspuns:

Nu are problemă atâta timp cât manâncă de la mama nu are treaba, când are 1 lună jumate cam aşa când începe sa meargă atunci să începi sa i dai pâine înmuiată in lapte, Baftă

| dany763 a răspuns:

Salut,poti incepe de pe acuma cu niste mancaruri speciale pe care le gasesti de obicei in supermarket de alea pentru caini, ii pui intr-un bol si vezi daca vrea sa manance.Succes big grin