| cumdc a întrebat:

Am un ceas seiko automatic merge foarte bine dar cand eram mic ma jucam cu el si i-am stricat chestia aia unde e data si i-am mai zgariat si geamu oare pot sa le repar si mai am multe ceasuri automatice/mecanice gasite pe la bunici dar nu stiu dc nu merg mai am unu cu rotita care se schimba ora rupta oare merge schimbata si inca unu fara limbi si fara geam ce ziceci merg reparate

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta un ceasornicar mai in varsta, care "a prins" si ceasurile mecanice vechi, poate te va putea ajuta.