| anonimous85 a întrebat:

Am un Ciobanesc belgian Malinois de 10 săptămâni, sâmbătă i-am făcut un vaccin și de atunci mănâncă cam puțin. Sa fie oare de la vaccin?

2 răspunsuri:
| Atfas a răspuns:

De la vaccin e sigur.Ar trebui sa isi revina in cateva zile.

| adytamatadrian a răspuns:

Nu nu a fost de la vaccin. incearca sai dai un plic din acela cu carnita junior, ca, cainele nu a mai facut nici un vaccin si corpul apsoarba vacicinul.nu te speria ca iti va reveni in maxim 6 zile. pana atunci dai carnita la plic cu bobite ( sa fie junior )!