| SoEasyy a întrebat:

Am un perus de 2 zile si am stat cu el in mare parte tot timpul ca na nu prea avem voie sa iesim din casa si am vazut ca nu bea apa, decat o data l-am vazut sa ia o gura mica de apa. Ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Pati2500c a răspuns:

Nu iti face griji, in martie am cumparat si eu un perus cadou pentru o prietena, primele 2 zile nu a mancat nimic, nici de apa nu s-a apropiat, statea molosit intr-un colt al custii, dar urmatoarele zile a inceput sa ciripeasca si a devenit activ? o sa isi revina, e greu la inceput pana se invata cu noua casuta. Nu iti face probleme

| SoEasyy explică (pentru Pati2500c):

Multumesc pentru raspuns dar nu pot sa dau coroana deoarece e un bug si nu imi apare raspunsul dvs, imediat ce imi apare o sa va dau coroana.Multumesc!

| Pati2500c a răspuns (pentru SoEasyy):

Nu i nicio problema, sa ne spui despre perus cand se acomodeazawinking