| Pitic a întrebat:

Am un pichinez imperial care nu mananca decat carne si nu mananca decat din mana x( e slab piele si os bbine si blana nu vrea sa manance mai nimic i-am luat tot felul de mancare pentru catei a mancat putin si dupa nu sa mai uitat la ea.
I-am dat si mezeluri nu le mananca decat daca sunt taiate foarte marunt foarte marunt si e destul de mare "(10 luni).
Nu ii mai dau nimic i-am pus mancare pentru catei daca vrea sa manance bine daca nu iar bine, Dumnezeu cu el.
Tin sa precizez ca il tin in casa il cocolosesc tot timpul are mereu la bot mancare da nu vrea sa o manance si acum eu stau la pc si el sta la mine in brate love struck face nani si ii e foame ca se aude stomacul cum canta colinde despre salam

Răspuns Câştigător
| kr.mdy a răspuns:

Posibil ca are o problema cu digestia sau e foarte trist. Daca nu e deparazitat trebuie neaparat pastiluta pentru paraziti interni si da-i mai multa apa.

1 răspuns:
| andreeadianaad a răspuns:

Mergi cu el la doctor