supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Am un pui de pisica de 2 luni si in partea stanga are mustatile foarte scurte! Si in partea cealalta are cateva scurte, dar in rest sunt normale. N-au crescut sau e posibil sa le fi rupt? Eu nu le-am observat pana acum. Mai am un pisoi si are mustatile foarte lungi sad.

P.S: e foarte slabut, mereu miauna ca ii e foame, bobite nu prea il vad sa manance, o fi asta cauza? Doar lapte bea.

O sa ii creasca inapoi?

2 răspunsuri:
| QueenOfLeon a răspuns:

Nu are nimic. Chiar daca ar fi taiate, ele cresc la loc si nu afecteaza pisoiul. La fel si in cazul cainilor.

| misswinchester a răspuns:

Da, mustatile o sa-i creasca inapoi. Faptul ca el nu mananca nu are legatura cu mustatile. Probabil e mic si de aceea mananca doar lapte. Incearca sa-i pui putina paine in laptic ca sa fie mai satios. Poti sa-i dai si ciorba cu putina paine. Sper ca te-am ajutat : ))