| anonim_4396 a întrebat:

Am un pui de pisica de 3 luni. E normal sa imi linga mana? Face asta de mic.Daca era caine. ziceam si eu, dar e pisica.

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Și ce daca e pisicuță(kitty)? Aseară îmi povestea mama de o vecina tânără care a fost mușcată de? pisica ei de mână și cică până la urmă au dus-o la tara, sau au abandonat-o pe un câmp.Deci,zic sa te bucuri că nu te musca.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, unele pisici isi exprima asa afectiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur e pisica?

| Alexandru250201 a răspuns:

Asa isi exprima afectiunea fata de tine

| seularts a răspuns:

Probabil testeaza varnita inainte sa decimeze pe post de friptura cand va fi mai mare!

| bwb a răspuns:

Semn de afectiune si o cerere pentru ceva de mancare. Daca este satula ramane doar afectiunea!

| DarkDesire a răspuns:

E ceva normal...