| Anonimm30 a întrebat:

Am un pui de pisica si de 2 zile scoate un zgomot ciudat cand miauna si azi am incercat sa ii dau lapte si am vazut ca avea saliva la gura. Ce e asta, e grav?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu prea e normal.
Zgomotul ciudat = tors?
Daca are minim 4 saptamani nu ii mai da lapte, cumpara-i pliculete.

| Anonimm30 explică (pentru alina2k18):

Nu e torsul si nu are 4 saptamani sau mai mult

| Sophieka a răspuns:

Mergi la veterinar

| mariatt5 a răspuns:

S-ar putea sa aiba nevoie sa isi scuipe ghemul de par. Am avut si eu un motan, era adult ce-i drept, si tot ii curgeau si lui balele, dar dupa nu mai era asa. Eu iti recomand sa îl duci la veterinar. E cel mai bine pentru el!