| puiu_gore a întrebat:

Am vazut un filmulet pe Facebook cu niste creaturi, nu am mai vazut niciodata asa ceva. Erau ca niste lilieci, dar fara par si scoteau niste sunete oribile. Aceste creaturi se foloseau de acea membrana sa inoate, in filmulet erau filmate in apa cum inotau si erau foarte multe. Nu mai am filmuletul, dar. Stiti ce creaturi erau? Erau doar piele si os cum se spune.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Am cautat si am gasit pe Youtube un filmulet iar in comentarii cineva spunea ca se numesc Colugo.