| Thebestrbd a întrebat:

Are ceva daca dau mancare de iepuri la hamster? Eu i-am dat pana acum si nu a avut nimic!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O sa-i creasca urechi de iepure, tu ce crezi? Numai mancare de caine sa nu-i dai, ca pe rozatoare ii omoara colesterolul, ai inteles?

greece12
| greece12 a răspuns:

E foarte adevarat ca vezi la categoria asta cele mai mari ciudatenii,dar iepurii si hamsterii, prima oara ne-au invadat!
De ce ignori categoria Hobby & Pets, ea exista si e plina de intrebari ca a ta!
Mare filozofie un click corect!

| floriilegale9 a răspuns:

Nu cred ca are nimic, dar cel mai bine ar fi sa ii dai mancare de hamsteri

| Aha_Mada_1993 a răspuns:

Nu are nimic big grin