| Anonim4466311 a întrebat:

Are cineva Benjamin Titan NP.177?(sau.22)? (Știți site-uri de unde poți lua arme cu,, peleti"(?) de calitate? Am găsit doar in America ...in Europa oare? (In România nu cred)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am gasit airsoft la 200 de lire si provoaca rani serioase la fel ca un pistol real ce e arma cu peleti?

| Anonim4466311 explică (pentru mgtow):

Nu e airsoft( cu airsoft se poate trage in altii oameni..luptele alea. La astea asa am gasit,, pellet rifle", au munitia din metal nu bile de plastic ca la airsot si le cand la airsoft in general am vazut ca trag cu 100m/s astea trag cu peste 300

| mgtow a răspuns (pentru Anonim4466311):

Dar un airsoft poate sa lase la pamant un om nu e o jucarie la telefon mi s-a zis ceva de 3 secunde nu m/s cum zici tu aici si daca politia m.ar prinde in public cu pistolu as putea face puscarie. E imitatia perfecta a unei arme cu glont.