| amyamy732 a întrebat:

Are cineva Bulldog francez ieftin?

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Un bulldog francez se cumpara cu minim 300e cine crezi ca vinde mai ieftin de 150e?
La tine ce inseamna mai ieftin? Poti sa cauti pe mercador, dar cat dai atat face, nu esti sigur de sanatatea cainelui, daca e 100% pur, daca intr-adevar e vaccinat(pot sa falsifice un carnet) etc.
Cel mai bine, mai strangi bani pana la 300-350e si cauti o canisa serioasa, care nu creste mai mult de 2-3 rase(nu canisele gen premium, kris care vand caini pe banga rulanta fara pedigree, teste de sanatate parintilor etc.)

| Naяutσ a răspuns:

Numai bine adopti un caine de la un centru de adoptie? E gratis si in plus ai face o fapta buna.
Sunt tot felul de catei si s-ar putea sa gasesti si unul care sa semene cu un bulldog francez puppy dog eyes

| Andreea99009 a răspuns:

Nu o sa gasesti ieftin.