| annaliana a întrebat:

Are cineva papusi de portelan de vanzare? Daca "DA", ce preturi?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Eu am 3 bucati intre 20-25 cm si ti le "cadorisesc" daca vrei?

10 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Am eu are 15 cm inaltime si am dat pe ea 37 de lei acum vreo 1-2 anihappy

| annaliana explică:

Da, Elena le vreau, dar cum mi le trimiti?

| andreyfekete a răspuns:

Buna, am eu 22 de papusi cu cap de portelan...sunt de marimi diferite. am poze. pretul e foarte bun in camparatie cu ce e pe net eu le dau la 150 lei toate. daca te intereseaza 0727482231

| doamnagri a răspuns:

Buna. daca te intereseaza as avea o papusa micuta de portelan in stare foarte buna. La 35 RON. daca te intereseaza contacteaza-ma pe id meu: avem.detoate

| doamnagri a răspuns:

buna ziua. Ma numesc Raluca. Daca esti interesata de papusa de portelan de vanzare am una la pret accesibil spun eu fata de alte preturi cu care am fazut ca se vand aceste papusi. adauga-ma pe id meu: avem.detoate pentru detalii daca doresti.

| Pryntesa_Lary_1992 a răspuns:

Am eu sapte papusi de portelan rare

| Gabriela_Dragoi_1977 a răspuns:

Vand colectie de papusi de portelan, 220 de bucati ( mici si mari). Pretul colectiei este de: 2500 roni

| domnutau a răspuns:

Buna ziua! As avea si eu o papusa de vanzare daca va mai intereseaza dati add la id: niculescu.marian67,Pretul o sal stabilim impreuna inca nu m-am gandit la pret! La revedere!

| Pop_Nico_1991 a răspuns:

Am si eu una de vanzare, o am deja de 10 ani. nu stiu daca mai e valabil anuntul. daca esti interesata contacteaza-ma pe pfffnico@gmail.com

| Dobai_Mihai_Robert_1987 a răspuns:

Buna, daca mai este valabila intrebarea, am o papusa de colectie, material:portelan vechi si fin, marime:55cm, par natural(peruca), imbracaminte: rochie medievala din matase si dantela. Detalii la tel:0773788360 sau 0753936817.