| pintexim a întrebat:

"Arta si Secretele Dresajului Canin"a cumparat cineva cartea aceasta, este buna?

3 răspunsuri:
| titisan70 a răspuns:

E foarte buna, cam scumpa dar face toti banii.Ia-o nu mai sta pe ganduri!

| dony89 a răspuns:

Cred ca nu stiti ce vorbiti ori nu va pricepeti. o carte serioasa de dresaj canin nu se vinde de la 7 autori. faceti cautari mai aprofundate pe internet si veti vedea ca sunt pe putini care vand aceeasi chestie la diferite preturi.
nici macar nu e romaneasca.
vreti una serioasa, luati de la un dresor
http://cartedresajcanin.cabanova.com/

| Hellen_Rox_1995 a răspuns:

Eu nu am cumparat-o dar...am citit-o putin pe net si ti-o recomand. fundhitsthaa?