| manuela86 a întrebat:

As avea si eu o intrebare eu fac si macrame si nu stiu cum l-as pute vinde cat mai urgent si unde as putea merge sa-l vand? am nevoie de un raspuns cat de urgent si folositor.multumesc.manuela.c.

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

De ce nu incerci sa intrii pe un site de anunturi on line si sa-ti postezi acolo oferta cu tot cu poze... Afara aceasta marfa e mult mai apreciata decat la noi.

eileen
| eileen a răspuns:

Cei din alte tari sunt foarte interesati de macrameuri, gen Germania, Anglia, Elvetia, SUA. Le poti posta pe siteurile de licitatii, gen Ebay.eu sau altele.

| adeana a răspuns:

Incearca la magazine de artizanat. le arati ce faci si poate negociezi niste conditii avantajoase pentru tine. Poti sa-ti faci un blog cu fotografii care sa descrie munca ta. Apoi intri pe tot felul de forumuri sau anunturi gratuite si lasi adresa blogului acolo, sa vada lumea ca existi.