| eVokes a întrebat:

As dori sa adopt un caine, sunt din judetul Suceava, am aproape 18 ani, deci inca locuiesc cu parintii, care sunt de acord cu catelul, doar ca nu vor sa-mi dea bani sa mi-l cumpar. Vreau un catel de rasa, amstaff, cane corso, rottweiler sau pit bull si sa fie micut, sa-l pot creste eu si sa am grija de el. Astept un raspuns sau un mesaj, stiu ca nu sunt multi care dau catei din aceste rase pe gratis, dar o sa am rabdare pentru ca imi plac foarte mult. Toate cele bune!

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Mai bine te duci la un adapost pentru caini fara stapani. Faci o fapta buna, salvezi viata unui catel si e si pe gratis. Cateii care nu sunt de rasa sunt mult mai rezistenti la boli si inteligenti. Insa gasesti si catei de rasa la adaposturi.