| nufar a întrebat:

As dori sa-mi spuna si mie cineva cum sa instalez harta romaniei la jocul euro truck simulator

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti culmea toti andre du-te in my documents in euro truck simulator in fisierul mod apoi daca ai harta romaniei in arhiva extragi main.scs si map.scs sau ceva de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la My Documents trebuie sa iti apara Euro Truck Simulator intri in el si apoi in mod si copiezi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri my documents euro truck, mod iar acolo le copi si intri in joc si o sa mearga...

| dqdwtz a răspuns:

Si eu am facut la fel cum au spus ceilalti dar nu a mers

| sebyrebeless a răspuns:

Da ce fac daca nu imi apare mod? unde il bag?