| Fiona232 a întrebat:

As vrea sa adopt un catel dar nu stiu ce rasa. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| 06102000 a răspuns:

Iati bichon malteez. Eu din asta am love struck. Daca il iei pui trebuie sa il inveti sa se faca nevoile afara. Sa sti ca este o mare responsabilitate. 1 luna o sa iti rogi parintii sa til vanda. dar iti zic sa nu cedezi pentru ca la un moment dat o sa il iubesti mai mult ca pe tine love struck. Eu daca ma prefac ca plang catelu meu vine si se pune in dratele mele si ma linge pe mana puppy dog eyes.

Succes; x :* Sper s aiti alegi un catel perfect pentru tine.winking

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Du-te la adapost si adopta un catel maidanez. Cu ce e mai bun cateluld e rasa?

| Mirunicamy a răspuns:

Buna,depinde unde stai daca stai la casa e bine sa ai rase mai mari ca sa aiba unde s interactioneze daca esti la apartament i-ati unul mai mic un bichon, chau-chau etc si pentru casa ciobanesc german dog german etc

| Cuky a răspuns (pentru Mirunicamy):

Chaw-Chaw este un catel mare, nu de apartament!

| Dohi_Florica_1970 a răspuns:

Yorkshire terrier, este un caine de apartament http://www.google.ro/......tp?/imgres