| 05183 a întrebat:

As vrea sa-i iau o casa de lemn din Zooplus de pe site pisicii mele. Trebuie sa platesc cu cardul inainte.
Credeti ca va veni casa? Sau vine intreaga?( adică sa nu fie sparta)

Răspuns Câştigător
| HoneyBell a răspuns:

Hey! Am comandat până acum de pe zooplus foarte multe chestii inclusiv căsuța și suport de cățărat pentru pisici. Vin in stare foarte buna iar cei de la DPD au grijă de colete. Niciodată nu am primit ceva deteriorat deci nu cred că ar trebui să îți faci griji, cei ce ambalează coletul vor pune și perne de aer pentru orice eventualitate.

1 răspuns: