| AryanaYahooMail a întrebat:

Aș vrea sa imi iau un cal dar nu ai știu comportamentele Iapa sau Armasar ce cal e mai bun? și ce rasa e mai buna? DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Snowa a răspuns:

Calul arab nu e bun pentru incepatori, sunt prea energici.

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Te-ai orientat bine să-ți iei un cal. Ăsta în mod sigur nu va mai putea verișorul tău să-l dea de perete ca pe cățelușă... laughing

| AryanaYahooMail explică (pentru Hammurabi):

Cam ai dreptate : )

| Lenaaaaaaaaa a răspuns:

Eu am un armasar Pur Sange Arab negru pe nume Mistral dar e cam salbatic iti poti cumpara un pur sange englez sau un american paint horse Iapa e mai blanda!

| EMANUELAemaisa a răspuns:

Eu cred ca iapa e mai blanda. Calul arab sau lipitan sunt rase bune de cai. Sper ca te-am ajutat.

| Lenaaaaaaaaa a răspuns (pentru EMANUELAemaisa):

EMANUELAemaisa Calul arab nu e bun am un armasar arab și e foarte naravaș!

| Snowa a răspuns (pentru EMANUELAemaisa):

Calul arab nu e bun pentru incepatori, sunt prea energici.