| Mataco a întrebat:

As vrea sa imi iau un Golden Retriever, dar stau in apartament. Apartamentul este destul de spatios.Este buna alegerea mea?

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Eu am un Labrador Retriever la bloc, el locuieste cu noi de aproape 4 ani.La inceput era putin energic insa cu trecerea timpului s-a linistit.Acum doarme toata ziua, s-a acomodat destul de bine la bloc apartamentul este unul spatios 3 camere 2 bai si o bucatarie mai exact.

1 răspuns:
| Vikaa a răspuns:

Un apartament pentru un caine din rasa lui va fi o adevarata bataie de cap,are nevoie sa stea la curte,liber, sa se joace si sa se simta bina, nu recomand Labrador Retriever, Labrador sau Golden Retriever la bloc, sunt caini mega energici.