| glitt3r a întrebat:

As vrea sa incep sa citesc o carte. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Iti recomand romanele,, Ciresarii'' de Constantin Chirita, sunt foarte frumoase, despre aventurile unor adolescenti romani, pe mine m-au impresionat romanele.Sau Jules Verne:20 000 de leghe sub mari.Sanatate.

| miauu a răspuns:

De psihologie
te-ar ajuta mult
winking
pe mine ma ajuta muult ca citesc
care ti se pare tie mai interesanta
nu care ti-o recomanda cineva

| LORY a răspuns:

Depinde si ce iti place sau ce varsta ai.

Elevul Dima dintr-a saptea - M. Drumes love struck love struck love struck

| mcandr3y a răspuns:

Sa te lasi de citit! Uite-te mai bine la un film!

| DarQueen a răspuns:

Iti spun eu: Stephenie Meyer: Amurg, Luna Noua, Eclipsa, Zori de Zi.
Eu am terminat de citit acum Luna N

| DarQueen a răspuns:

Iti spun eu: Stephenie Meyer: Amurg, Luna Noua, Eclipsa, Zori de Zi.
Eu am terminat de citit acum Luna N

| dany4 a răspuns:

De veche in lanul de secara...de spellinger super careta

| andreea_5374 a răspuns:

Tess d'Urberville-Thomas Hardy
Marile sperante- Charles Dickens
panaza de paianjen-Cella Serghi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dama cu camelii, de alexandre dumas fiul. nunta in cer, de mircea eliade. elevul dima dintr-a 7a, de mihail drumes (care este pur si simplu preferata mea). tot de drumes, invitatie la vals. paulo coelho, veronica se hotaraste sa moara sau 11 minute. toate sunt de dragoste, relativ scurte si usor de citit, dar foarte captivante happy.

| DoOdO a răspuns:

Semnul(dc iti plk chestiile ca vampiri)...big grin

| charlie the alien a răspuns:

10 negrii mititei dei Agatha Christie