| parishiltonbia a întrebat:

As vrea sa stiu ce sa fac ca sa am cel mai bun site? Sau macar sa fie placut cititorilor. Dau funda la cel mai complet raspuns sau la primul, sau la cel mai interesant:? Raspunde-ti ca sa vedeti...

3 răspunsuri:
| parishiltonbia explică:

Un site de fashion, sau de scris niste chestii. Vreau sa fie vizualizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as face un site de satanisti incearca asta sau de crestinism ca o intre toata tara.

| GicuGagicu a răspuns:

Site de ce? cu ce anume? daca ar stii cineva sa faca cel mai bun site "in general" cred ca ar fi facut-o deja