| Dr0gul3tz a întrebat:

Asta ar putea suna nebunesc dar există crescătorii de serpi autorizate in Romania? Si nu ma refer la vipere, ci la pitoni. Doresc sa achiziţionez un piton si prefer să il ridic personal de la fata locului unde pot vedea in ce conditii este crescut si pot pune mai multe intrebari proprietarului. Am gasit cateva petshop-uri care au si pitoni dar prefer o crescatorie

1 răspuns:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

La gradina zoologica colo animalele sunt ingrijite si tinute pentru imperechere cel putin asa stiu.