| emigranti in tenerife a întrebat:

Ati gsasit vreodata bani cu detectorul de metale pe plaja?
http://emigrantintenerife.info/......-pe-plaja/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeh...veajeala.Nu ca nu ai gasi, dar lumea te-ar considera ciudat, atunci cand te-ar vedea sapand pentru o moneda straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Am gasit monede din toate timpurile (comuniste ma refer).
Chiar ma intrebam daca mai sunt cautatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am gasit si chiar ma antrebam daca e vreun club al cautatorilor... eventuan vb si mergem mai multi ca sa nu creada lumea ca e un "caz separat". Daca doreste cineva sa formeze un astfel de grup poate sa ma includa pe lista. 0723166643

| KidDu` a răspuns:

Sincer. eu cred. Ca un detector de metale e foarte scump. Si acum pe plaja gasesti [ daca gasesti ] monede de 50 de bani laughing Sa fim seriosi. Inafara faptului ca te distrezi tu iesi cam in pierdere.
Oricum :*
Daca vrei sa te apuci.
Succcess smug