| LeeJiEun a întrebat:

Aveam un motan si a plecat de acasa cam pe cand erau pisicile in calduri. A plecat acum vreo 2 luni. Imi e asa dor de el crying Ma gandesc mereu la el si sper ca se va intoarce dar stiu bine ca nu se va intampla asta. Mereu plang cand ma gandesc la el. L-am avut 2 ani. Era asa cuminte..nu avea nici un motiv sa plece.
Cum as putea sa trec peste? crying

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu a avut motiv, pentru a pleca? Din contră, a avut. Pisicuțele albe, brune, gri, kaki. El știe ce culoare l-a cucerit.hee hee
De obicei, motanii se întorc acasă. Doar dacă e prea prostuț, ori prea îndrăgostit, încât să uite drumul.
Ce (mai) poți să faci... Ori te resemnezi, ori înfiezi un alt motănel, fie cu două, fie cu patru picioare/lăbuțe. : ))