| pix a întrebat:

Aveti idee cat costa un bichon?happy

8 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Intre 6 milioane si 20 de milioane dar eu cunosc pe cineva care il da cu 7 milioane scriemi si iti dau nr. de tel si iti spun si ce are(carnet sanatate, pasaport etc)doar contacteaza-ma lasa un mesaj imi spui ce fel de bichon si iti dau numarul de telefon a persoanei respective. Funda?

| ema01 a răspuns:

Un bichon maltez costa cam intre 10 milioane - 13 milioane! Am si eu unul si cam atat a costat cu carnet si vacinat aa si pedigree! Sper ca te-am ajutat! happy

| lollipopzz a răspuns:

Colega mea l-a luat cu 700 Ron big grin

| Anaisssss a răspuns:

700?! 800?! Eu l-am luat pe al meu cu 300 de euro fara pedigree, cei care-l aveau costau 500 de euro :| E bichon frise. Daca vrei bichon frise, iti pot recomanda 2 canise:Canisa Larus :http://www.bichon-frise.ro/ si canisa Minibelle Top Dog:http://bichon.ro/.Poate ti se pare scump, dar ai garantia ca este un puiut sanatos si frumos :D

| LoryM22 a răspuns:

La multi ani, in jur de 800 ron, depinde daca poti negocia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara carnet de sanatate(pui), il poti lua la 150euro; avind carnet de sanatate, pretul se dubleaza.Eu vorbesc de bichon maltez.Mult noroc.

| Daria163 a răspuns:

Un puiut costa 800 de roni.Dar atentie! Sa nu iei de la pet-shop-uri deoarece risti sa fie bolnav.

| minteuandedouaori a răspuns:

Intre 750 si 1000 de lei >big grin