supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Aveti pisici? Sunt active noaptea? Va lasa sa dormiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar intenționam de mult să-mi iau una asemănătoare cu Pluto a lui Poe sau Behemoth al lui Bulgakov. laughing

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Ador pisicile negre love struck
eu am albastru de rusia si imi mananca noptile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Am un câine negru, daca se punehee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E de talie mică, poate fi confundat și cu o pisică

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Ce rasa? Are un prieten un labrador negru, omg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu e de rasă, dar mi-a stat vreo 3 zile la poartă după ce m-am jucat puțin cu el, până m-a convins să-l opresclaughing

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Prea dragut :'(

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Eu ii dau la 5 dim cand ma trezeste jumatate de plic de mancare umeda si o ia somnul, in max 15 min s-a culcat la loc.

| SkyPilot a răspuns:

Toate pisicile pe care le stiu sunt active noaptea. Al meu are obiceiul sa alerge pe scari si sa deschida usile neincuiate. Le zgaltaie pana se deschid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
De obicei doarme pana la 4-5.Si începe sa se plimbe/cațere pe mine pana îi dau drumul afara.

| June20 a răspuns:

Ffff active. A mea dormea toataaaaa ziua, zici ca era moarta cand voiam sa ma joc cu ea, iar seara incepea circul, se catara prin vitrina, se urca pe masa etc...singura sansa e sa iti iei o pisica care e deja obisnuita cu programul omului, nu stiu. Altfel, nopti albe