| Alinutzu990 a întrebat:

Ce trebuie sa ii dau pisicii să mănânce daca are 1, 5 -2 luni? PS are și mama (mă rog încă nu am luat dar... Urmează de Paști și iau mă rog sa o primesc "cadou") mulțumesc la toți, seara frumoasa, numai bine.

Răspuns Câştigător
| Konstantinos99 a răspuns:

Lapte!, poti sa ii oferi carne fara os bine fiarata, dar treptat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la petshop și cauți mâncare pentru pisoi de vârsta lui.

| dullcat a răspuns:

In niciun caz lapte.Laptele de vaca nu este facut pentru stomacul pisicilor, nu il digera bine, le provoaca episoade de diaree si alte cele.Pastreaza puiul alaturi de mama lui, nu e ok sa-i desparti atat de repede. Apoi, daca va fi al tau, cumpara mancare de la magazinul de animale.

| Alinutzu990 explică (pentru dullcat):

Va fi al meu cu tot cu mama lui big grin big grin big grin