| Meily708 a întrebat:

A citit cineva cartea"50 shades of grey"?
vreau pareri, merita sa o citesc? sau e timp pierdut. da-ti si exemple de carti interesante,de dorit romane, mersi anticipat:*

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cati ani ai?
Daca te crezi destul de "pregatita" s-o citesti, n-ai decat.

| KllS a răspuns:

Contele de Monte Cristo e formata din 2 volume si e o carte de nota 10..nu o sa regreti ca ai citit'o iti spun eu happy Funda?

| KllS a răspuns (pentru KllS):

Aa..cartea nu e cine stie ce..nu orea merita citita sad (din punctul meu de vedere)

| WildLife1001 a răspuns:

Nu știu ce să zic de acea carte...mie îmi plac romane ca și Căutând-o pe Alaska de John Green

| ZEnonMAX a răspuns:

Da da merită citită din plin este super tare! o recomand pentru toată lumea.