| lavinia47 a întrebat:

Bună, a cumpărat cineva vreun animal de companie de pe RoyalPet sau alte site-uri de genu? Am citit chestii aiurea, cum că animalele ar ajunge la noul cămin cu jigodie sau parvoviroză, fără pedigree și altele, dar și chestii bune, gen animalele au fost sănătoase și nu a fost niciun fel de problemă. Voi ce părere aveți? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns (pentru tehno125482):

Citeste asta si convinge-te care e treaba cu royalpet

| lavinia47 explică (pentru tehno125482):

Clară treabă, mulțam!

| tehno125482 a răspuns (pentru lavinia47):

Esti ironica?

| Andreea213 a răspuns:

Nu cumpara! Sunt samsari! Daca animalele ajung sanatoase asta e o coincidenta. Cumpara de la canise autorizate. Ce rasa de caine vrei? Poate stiu o canisa buna.

| RoxB a răspuns:

Nu stiu nimic despre RoyalPet. Dar sfatul meu este sa nu comanzi fiinte vii online. Mai bine te duci la un magazin sau targ de animala, sau si mai bine la adapost de animale, si il iei direct de acolo. Cu siguranta tu vei avea mai multa grija de animalul tau decat curierul care face asta zi de zi cu animale de care nu e atasat emotional. In plus poti vedea daca animalul arata sanatos / ingrijit sau nu, si le poti cere sfaturi legate de ingrijire.