| oanaoana63 a întrebat:

adopt catelus bichon maltez, frize, nu am pretentii, dar as vrea rasa pura deoarece este un catel pentru oamenii cu alergii, si mama are astm, si nu pot adopta un catel oarecare, imi este foarte mila de catelusii dupa strada, dar nu am cum sa i-au unul.

Răspuns Câştigător
| frumushika09 a răspuns:

Din ce judet esti? eu vreau sa-mi dau catelusa bichon sa faca pui la vara. Dar eu nu am de gand sa-l trimit prin posta, deci te rog specifica judetul. Masculul este bichon pur(alb), femela are cateva trasaturi de chiuaua, dar tot bichon e(si eu am astm, dar nu ma afecteaza cu nimic catelusa).

9 răspunsuri:
| oanaoana63 explică:

Lori da mi id tau de messenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc lori si sunt din bucuresti am un bichon rasa pura o fetita ocheama maya si a facut acum cateva zile 6 pui sa ma intrebam daca vrei unu am mai multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu am dat peste tine din intamplare am vrut sa le gasesc celor 6 catelui o casa asa ca nu am cont pe acest site dar o sa imi zic numele in orce mesaz pentru tine LORI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat pe internet si am gasit mai multe preturi dar toate erau prea scumpe asa ca as dori un bichon martez sau frize sau ce o fii dar rasa pura pentru ca mama prietenei mele are astm si bichonul esti un catel recomandat pentru oaneni cu alegii asa ca m-am gandit sa-i fac cadou de ziua ei adica maine de Sf ioan dar nu cred ca o sa pot sa i iau asa de repede va rof daca puteti nu prea am posibilitati si as dori daca puteti sa-mi donati unul sau de vanzare dar mai mult de 2 milioane nu am posibilitate.Va rog daca dati un mesaj sa scrieti si id de mess pentru a va cuntacta si a ajuta la cumpararea catelului dar va rog flumos sa nu fie la misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu unul plss 0764449808

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu unucrying(( id m3_g30rg1 daca da cineva bichon maltez:X:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna lory! as dori si eu un caine bichon pentru ca am avut unul da mi-a murit si numai sup sa stau fara el! te rog din suflet sa imi lasi si mie un id de al tau, sau zi-mi de unde esti si daca poti sa imi dai si cu cat il dai! te pop

| lori96 a răspuns:

Buna ma numesc lori si sunt din bucuresti am un bichon rasa pura o fetita ocheama maya si a facut acum cateva zile 6 pui sa ma intrebam daca vrei unu am mai multi.

| Gabriella24 a răspuns (pentru lori96):

Buna Lori. m'ar interesa un bichon baietel numa ca il vreau prin mai blushing acum suntem in [07.02.2012] cat vrei pe el? ai si ceva poze?!hee hee pentru detalii roxana_bv27@yahoo.com