| PisiGirly a întrebat:

Am 11 ani si imi doresc tare mult sa fiu cantareata. Ma duc la lectii de canto saptamanal. M-am dus si la mai multi profesori de muzica si canto. Ei mi-au spus ca am exact vocea lui Adele, cristalina. Am mai multe clipulete in care cant dar mi-e frica sa le postez pe youtube sau altele. Nu cred ca parintii m-au sustine asa de mult sa devin cantareata. Daca are cineva idee cum as putea deveni o cantareata va rog, sa-mi spuna.

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Crede in tine cu adevarat, daca cinti bine visul tau va fi realizat.Imagineazati inainte de somn cum stringi un public de milioane, cum stralucesti pe scene.Trebuie doar sa crezi si visurile devin realitati.Succes enorm si incredere mai mare!

| PisiGirly explică (pentru KateMiddleton):

Am inceput sa fac asta si ma simt mai increzatoare! Multumesc pentru raspuns!

| KateMiddleton a răspuns (pentru PisiGirly):

Funda?

5 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Stii cum a devenit Justin Bieber celebru?
Mama lui a postat piesele pe care el le canta.Un om celebru l-a descoperit, si astfel el a reusit s-a devina vedeta, cu multi fani.Si el,nu era decat un pusti,dar acum, uite cine a ajuns.
Aici e vorba ca, Youtube-ul te poate ajuta mult s-a devii celebra.
Du-te la diferite concursuri, sau chiar poate la Romanii au talent.
Inplicate in manifestatii, concerte de la scoala.

| aiurea231223 a răspuns:

Candtand si avand rabdare. Ai doar 11 ani mai ai rabdare si tu, discuta cu parintii si vezi si ei ce cred. Daca ei nu te sustin atunci o fac cu un motiv anume si asta trebuie discutat cu ei. Cantareata esti deja daca tu canti dar nu esti o celebritate, iar daca asta este cea ce iti doresti, atunci ai rabdare.

| PisiGirly explică:

Am incercat mai nou si Rihanna - Stay, am cantat-o si mi-a iesit. P.S. mersi pentru toate raspunsurile voastre