| Gabriela19967 a întrebat:

Am 5 catelusi de 2 saptamani.Mama lor nu vrea sa mai stea cu ei, ce as putea sa le dau de mancare?

2 răspunsuri:
| AnaAna8 a răspuns:

Lăptic, dacă ai ceva sos cu carne moale pentru ca nu le au crescut toți dințișorii, mâncare umeda pentru cățeluși (scrie pe punga care e varsta) sau dacă ai ceva mâncare moale ce crezi ca le place poate chiar și ciorbita ca la început poate mai mananca orice. Dar cel mai bun e laptele e cel mai indicat dacă ai. Succes!

| DARKONExx2 a răspuns:

Lapte de vaca, cu putina panica înmuiată. Eu am avut un cățel de 3 sapt. Si pentru 4 sapt asta i-am dat (si apa) după am găsit niște bobite micuțe de la pedigree, pentru a se obisnui le-am înmuiat si pe acelea in lăptic pana s-a obișnuit cu ele.