| Valig8 a întrebat:

Am cumparat un rottweiler cu 350 ron dar eu nu am avut ocazia sa il vad,doar cand a ajuns la mine si are o pata alba in piept si capu mic, stiu ca la rott trebuie sa aiba capula mare.
Am niste poze pe facebook imi puteti spune daca este de rasa daca nu voi ce credeti ca e rott si cu.
Si daca ii cade blana de pe piept si creste alta neagra?

ESTE UN ALBUM NUMIT ROTT: https://www.facebook.com/UrasteTot

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este rott in buna regula, totusi pretul este cam micut..totusi ar fi posibil sa fie corcitura.
Uite-te si pe google
O zi bunahappy

| Valig8 explică (pentru caramela):

Am gresit pretul este 350 lei happy

3 răspunsuri:
| Radu1015 a răspuns:

E corcitura

| 44444444444444 a răspuns:

Asteapta sa vezi cum arata cand creste du-te si vezi videoclipuri pe internet poze etc