| Piacan a întrebat:

Am de gand sa imi deschid un mic bussines de acasa.Dar am de ales intre un bussines de bijuterii sau de make-up.Din punctul vostru de vedere care bussines din cele doua vi se pare mai cautat? Si din care voi castiga mai multi bani?

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Vei castiga mai mult din ala pe care o sa il faci mai bine si pe care o sa stii sa il promovezi mai bine.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toti asta vreti cît mai multi bani, materialistilor, gînditi va ca nu va vor ajuta la nimic banii in fața bolii si a mortii, tu trebuie sa faci o afacere din care sa poti trai de azi pe maine, nu sa faci avere.

| goguPatent a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Frustrat ca nu poti face un busssines sau ca nu poti face bani mai mult decat sa supravietuiesti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru goguPatent):

Eu? nu

| goguPatent a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si atunci ce problema aia cu fata ca vrea sa isi deschida un business si sa faca niste bani?

| ValentinGabi a răspuns:

Eu îti recomand să mergi pe make up si să-l si promovezi gen pe rețele de socializare Facebook în general si să fie în zona ta pus

| Peachdelight a răspuns:

La fel cum spunea user-ul de mai sus trebuie sa fii bun la asta, deci acum răspunzând la întrebarea ta clar as alege make-up. Un make-up la un salon sau chiar daca îți vine tipa acasă e in jur la 130 de lei happy nu îți trebuie mai mult de 3 fete pe zi.

| 987632 a răspuns:

Buna! Eu cred că cel mai indicat bussines este cel de make up, mai ales daca te pricepi și se câștigă destul de bine,