| DangerGhost a întrebat:

am doi pui de pisica de o luna. Bunica mea vrea sa o castreze pe mama lor, dar nu stim la ce varsta a puilor incepe mama sa nu le mai dea lapte de la ea. Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Daca o castrezi, o sa poata sa alapteze puii, pana o sa-i intarce.Normal,puii sig pana la varsta de 4-5 luni

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cam pe la vreo luna, maxim o luna jumate. Ar trebui sa incepi sa le dai ceva bobite, eu la ai mei le dadeam frickies junior inmuiate in laptic

| IchHabeKeineName a răspuns:

Ar trebui sa ii obisnuiesti si pe pitici sa inceapa de la 6-7 saptamani sa manance mancare solida. In fiecare zi cate putin. Mama o poti steriliza dupa ce a intarcat puii. La 6 luni poti sa castrezi/sterilizezi si pitici. Numai bine!

| Roby_3118 a răspuns:

Buna! si eu am pisici mici inca dar tot sug si au vreo 1 luna jumatate.

| irina99 a răspuns:

La5luni