| AnielaaEllaMaxii a întrebat:

Am fost acum câteva zile la Mall si am văzut la un petshop niste iepuri pitici. Erau drăgălași si destul de ieftini. Stau la bloc si... Cred ca e greu cu mirosul. Miroase? Am auzit ca da.
Aștept răspunsuri de la cei cu experienta.
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Iepurele miroase daca nu este fezandat.
Pui lamaie din belsug un vin bun si sa vezi ce bine merg piticii.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Miroase ca dracu! big grin

| Idkidk a răspuns:

Nu am experienţă, dar şi eu stau la bloc, şi nu aş lua, întradevăr un iepure dăla miroase urât.

| NoFeelings a răspuns:

Buna!
Nu miroase urat daca este ingrijit corespunzator! Trebuie sa ii schimbi talasul si nu miroase