| Bertha_Popescu_1998 a întrebat:

Am gasit acum cateva zile un pisoi in curtea liceului la care invat. Are cateva saptamani si nu stiu sigur daca este bine sa-i dau carne sau mancare solida. Il am de vreo 2 zile si mai am un caine Bichon Maltese, iar el mananca din mancarea cainelui(Royal Canin) dar ii dau si lapte si bucati mici de carne fripta. Credeti ca ii face rau la cateva saptamani sa manance mancare solida? Si apropo, credeti ca mancarea Royal Canin este cancerigena cum spun unii? Care ar fi cea mai buna mancare pentru caini? Dar pentru pisici? Multuesc!

Răspuns Câştigător
| Anonymus261 a răspuns:

Nu cred ca e bine pentru pisica, dar ea manaca din mancarea cainelui... inseamna ca ce i-ai dat nu ii place, si nu acea mancare nu e cancerigena.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexshiatatv a răspuns:

Deci. Pentru caini ar fi bun pedigre iar pentru pisici ar fi bun whiskasul. Sper ca te-am ajutat.