| anonim_4396 a întrebat:

Am încă o întrebare legata de iepuroaica mea, cumpărata astăzi. De ce fuge de iepure atunci când el se duce la ea?

5 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Dureaza un timp pana cand iepurii se imprietenesc. Eu am o femela si un mascul (amandoi sterilizati) si a durat 2 saptamani pana au inceput sa se accepte si i-am tinut separati in timpul asta, ii lasam impreuna cate jumatate de ora dimineata si seara sub supraveghere. Acum sunt tot timpul impreuna.

| Alexandrionelu a răspuns:

O adevărată lady nu cedează din prima searawinking

| Cduncfujndf a răspuns:

Pentru că poate iepurele tău vrea " ceva de la ea", iar iepuroaica ta nu vrea.
(Sper că înțelegi ce vreau să spun prin " ceva de la ea" ).

| George12356456 a răspuns:

E timida...

| Patronu1 a răspuns:

Pentru ca nu vrea sa creadă lumea de ea ca e vagaboanta. Plus ca nu e în călduri, așteaptă sa ii vina perioada și o sa îl caute ea pe el. Ce ai sa te faci tu cu 10-12 pui de iepure după aia, numai tu ști. Bafta!