| Luizaaa a întrebat:

Am luat 2 nimfe, pereche. Întrebarea este dacă masculul va începe să vorbească dacă are parteneră, sau doar daca este singur? Am avut peruși până acum și au ajuns să vorbească (masculul) dar era singur. Menționez că sunt blânzi și deja fac galagie (îi am de ieri seara de la o prietenă). Deci are șanse să vorbească dacă are pereche?

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Perusii nu vorbesc.
Sansele ca sa vorbeasca scad daca ii iei in pereche.

| Deliiiia a răspuns:

Vaai, tocmai am gasit video cu perusi vorbitori, sunt adorabili big grin

| Luizaaa explică (pentru Deliiiia):

Perușul meu vorbea. Dar eu am întrebat de nimfe, nu de peruși.

| Deliiiia a răspuns (pentru Luizaaa):

Raspunsul se aplica la nimfe.